SohbetLe Kalın ..

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Hintli Akstirs Sara Khan | Sohbetle


Hintli Aktrist Sara Khan İslami Değerlerle Dalga Geçiyor

Hintli bir aktris olan Sara KHan, Burka’nın (Hicab) kullanılması ile alay etti ve İslami değerleri Müslümanlara duyduğu hisleri acımasızca sorguladı.

Aynı zamanda Müslüman olan aktris, İslam tarafından belirlenen değerleri sorgulamaktadır, Kuran ve Sünnetle dalga geçiyor ve bir çok kişi tarafından alkışlanıyor. İnstagramı uygunsuz görüntüler ile doludur ve bunlardan biri Hicap ile dalga geçtiğini açıkça göstermektedir.

Hint dilinde bir video çekmiş, hintçeden dilimize çevirmeye çalıştık, diyor ki; Müslüman toplumda kadınlara genellikle Burka giymeyi öğretiyorlar, ama Müslüman topluluk asla erkekleri gözlerini örtmeyi emretmiyor,. Yarı çıplak olacağım ama Müslüman Topluluğu gözlerini örtmelidir. Yarı çıplak görünce bize bakmamalısınız. ”

Bu video, tüm dünyadaki Müslümanların duygularını, kendisini Müslüman olarak adlandıran kişinin, bu çağda geniş çapta izlenen Müslüman değerlere açık bir şekilde zarar verdiğini vurguluyor.

Ne yazık ki, İslami değerleri küçümsediği zaman, onun yanında duran insanlar alkışlamakta ve ne isterse onu giymek istediğini çağıran “Çıplaklık” ı destekleme konusundaki desteklerini göstermektedir.

Bu, Müslüman topluluğun kimsenin karar yeteneklerini kontrol edemediği açıktır, ancak kişi, görüşlere katılmadığı için halka açık herhangi bir toplumu basmamaya yetecek kadar zarif olmalıdır. Videosu sosyal medyada yayıldıktan sonra dünyanın dört bir yanındaki Müslümanlardan öfke dolu tepkiler gelmektedir.Bir cevap bırakın.

chat