Sohbetle.Net ile Sohbetle Kalın

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kiralık Aşk |Ömer-Barış Arduç


Kiralık Aşk Ömer – Barış Arduç Kimdir

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kiralık Aşk dizisi ilk bölümünden itibaren binlerce kişi tarafından beğenilerek izlenmektedir. Özellikle dizide Ömer karakterini canlandıran Barış Arduç, genç kızların büyük beğenisini toplamıştır. Bugün sizler için Barış Arduç’un hayatı hakkında bir araştırma yaptık ve sizlerle paylaşmaya başladık. Bakalım kimmiş bu Barış Arduç.


Barış Arduç, 9 Ekim 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel bir eğitim hayatı geçiridikten sonra tiyatro ve sinema alanlarına yönelmeyi düşünen Barış Arduç, Ekol Drama ve Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde aldığı eğitimler sonrasında bu emeline ulaşmıştır. Zira böyle büyük eğitim merkezlerinde eğitim aldıktan sonra yakışıklı olması nedeniyle birçok dizi ve klipten teklif gelmiştir. Barış Arduç başlangıçta dizilerde çok büyük rollerde oynamasa da zamanla güzel rollerde oynamaya başlamıştır. Kariyerinde Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili ve Bugünün Saraylısı gibi farklı dizilerde aldığı roller bulunmaktadır.
Barış Arduç’un son oynadığı dizi ise Kiralık Aşk’tır. Arduç, romantik komedi dalında olan bu dizide Ömer karakterine başarılı bir şekilde can vermektedir.Bir cevap bırakın.