Sohbetle.Net ile Sohbetle Kalın

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ortam Sohbet | Sohbet Ortamı | Chat Ortam


Ortam Sohbet

Ortam Sohbet

Chat sohbet Odaları sitesi sizler için Açıldı Sohbetle.Net Chat Odaları Sitesindeyiz, Sizlerle, Yeni sohbet ortamı.

İnsan duyguları ile yaşayan bir varlıktır ve insanın yaptığı her işte aklı kadar duyguları da etkilidir. Bu duygular günlük hayatımızda bizi yönlendiren hislerdir. Biz duygularımıza göre mutlu olur ya da acı çekeriz.İnsan duyguları olmadan yaşayamaz. Herhangi bir olay karşısında öfkelenir, sempati duyar, kızar, mutlu olur yani olaylara çeşitli tepkiler verir. Verilen tüm bu tepkiler duygularımız aracılığıyla gerçekleşir. Özellikle de aşırı duygusal insanlar davranışlarında aklından ok duygularını kullanır. Ancak zaman zaman yanlışa düşmemek ve daha sağlam adımlar atabilmek için kişinin duygularını kontrol etmeyi bilmesi gerekmektedir.Kontrol edebilmesi içinde etrafında onu çıkarsızca düşünen insanlar bulunmalıdır.Mobil chat sitemizle sizin yanınızdayız unutmayın.

Sohbet Ortamı

Bir romantizm özgürlüğümüz vardı küçükken sadece gözlerin anlaştığı, şimdi elimizden alındı. Öz güvenin, aklına her geleni söyleme küstahlığıyla karıştırıldığı dönemdeyiz. İncelikten uzak fikir savaşçısı oldu çıktı insanlar. Birlik olup mobil chat odamızda bu düşünceyi azaltmak istiyoruz sizlerle birlikte..”Annem babam hiç sohbet etmezlerdi”lerle dolu şimdi geçmiş söyleşileri. Düşünülenin aksine belki öyle daha iyi anlaşılırdı.
Şimdi bakıyorum neler kaldı bu söylenmeyen ama her şeyin açık şekilde Sohbet Odaları ifade edildiği o altın dönemden bana. İnsanların duygularını görebilmek kaldı her şeyden önce. Ne anlamak ne hissetmek ne duymak. Duyguları görebilmek kaldı çocukluğumdan geriye.

Ben geriye bakmak istemiyorum artık etrafımdaki insanların anlayışlı çıkarsız duygularını görmek istiyorum. Sadece benlik yani tek kişilik istek mi bu?peki ya sen istemez misin etrafında ki insan senden nefret ediyorsa senden çıkarı olmadan nefret etsin seni seviyorsa senden beklentisi olmadan sevsin?istersin istersin.İşte tam da bu yüzden mobil chat sitemizde olmalısınız:).Sizin için en iyi en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sohbet Ortamı Duygular da sizin elinizde ve şöyle açıklayayım burdaki insanlar sizi görmeden kim olduğunu bilmeden sizinle sohbet edip duygu besliyor. Burada insanlar tek tek seçilmiş olup kotu ve art niyetli insanlar tarafımızdam uzaklaştırılmıştır ve uzaklaştırılmaya devam edilmektedir.Siz içinizi ferah tutun siz huzurlu olun diye yönetici ekibimiz var.Yalnız sizinde burda olmanız gerekmektedir.Ne dersin bir baksan mı ortama.Toplam 5 Yorumlar
insomnia

muhteşem sohbetlerin döndüğü, mükemmel insanları içinde barındırdığı ortama seninde gözatman gerek. hadii ne duruyorsun gelsene ortamaa :)

HeLiaS

Keyifli bir platform, orda olmayi ve gunumun belirli saatlerini orada gecirmeyi seviyorum,

SohbetlaF

Sohbet i bizlere anlattıgınız icin ve acıklamada bulundugunuz icin teşekkür ederim, makale cok güzel ve cok akıcı olmuş sitenizi takip ediyorum çok başarılı buluyorum, başarılarınızın devamını dilerim iyi calışmalar.

Bir cevap bırakın.