Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Seviyeli Sohbet Siteleri | Seviyeli Chat | Sohbetle.Net


Seviyeli Sohbet Siteleri

Seviyeli Sohbet Ne Demektir?

Seviyeli Sohbet; ahlak, görgü ve nezaket kurallarına uygun olarak yapılan sohbetlere denir. Bu tür sohbetlerde konuşan kişiler ses tonlamasından tutun da, jestlere, mimiklere kadar her şeye dikkat ederler. Asla ağızlarından malayani sadır dediğimiz boş sözler çıkmaz. Karşıdakinin sözü bitmeden araya girmezler, can kulağıyla dinlerler. Konuşmak istediğinde nazikçe karşıdaki insandan müsaade isterler. Tabi nezaket doğuştan kazanılan bir olgu değildir. Nezaket anne-baba diye adlandırdığımız ebeveynlerin vereceği terbiye ile doğru orantılıdır. Bir insanda terbiye, ahlak olmazsa o insandan nezaket beklemek abesle iştigal etmek demektir. Nazik insanlarla konuşmak insana huzur ve neşe verir. Kaba ve cahil insanla konuşmaya çalışmak ancak insana öfke ve üzüntü verir. O yüzden cahille, ahmakla, kaba insanlarla konuşmayın. Hemen onları başınızdan savmaya çalışın.

Seviyeli Chat

Seviyeli Chat denilince elbette aklımıza sohbet sitelerinde yapılan yazılı chat akla gelmektedir. Bu tür sohbet sitelerinde nezaket ararsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İpini sapını koparan her türden insanın doluştuğu chat odalarında her kafadan bir ses çıkmaktadır. Daha yazınızı bitirmeden hemen araya girerler ve konuyu baltalamaya çalışırlar. Çünkü buraya gelen insanların çoğu stres atmaya, vakit geçirmeye gelmiş bir güruhtan oluşur. Zaten yüzünü görmediğiniz, yazı diliyle anlaşmaya çalıştığınız bir kişinin nazik mi yoksa kaba mı olduğunu anlamanız oldukça zordur.

Seviye ve Kaliteli Sohbet

Seviyeli sohbet adı altında bir çok site açılmasına rağmen, bunların hiç birinde seviyenin esamesi bile okunmaz. Sohbet sitelerinin hemen hemen hepsi insanları yanıltma üzerine kurulmuş sitelerdir. Bir çok sohbet sitesinin amacı insanlar üzerinden rant sağlamaya yöneliktir. Yoksa kimse durup dururken bir sohbet sitesi açmaz. Bana şöyle bir soru sorduğunuzu duyar gibiyim. Be hey adam sen de sohbet sitesi açmışsın bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?. Evet haklısınız biz de sohbet sitesi işletiyoruz ama sitemizde kesinlikle kalitesiz chat yapanları barındırmıyoruz. Adult nicklere ve bel altı muhabbetlerine kesinlikle izin vermiyoruz. Operatörlerimiz 24 saat esasına göre sohbet odalarımızı gözlemlemektedir.Bir cevap bırakın.