Sohbetle.Net ile Sohbetle Kalın

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Wp Eklentisiz Benzer Yazılar Kodu | Sohbetle


WP Eklentisiz Benzer Konular Kodu

WP Eklentisiz Benzer Konular Kodu

Merhaba arkadaşlar;

Bugün sizlere en çok kullanılan blog sistemlerinden olan wordpress temalarında rahatlıkla ve kolayca kullanabileceğiniz bir kod paylaşmak istiyorum.

Kodumuz eklentisiz benzer konular kodu. Malumunuz wordpress sitelerde birçok eklenti kullanmak hem sistemi yavaşlatmakta hemde gereksiz yere trafik harcamaya sebebiyet vermektedir.

Bu yüzden bazı kısa kodlar kullanarak, istediğimiz sonuçları eklentisiz yapmak isteriz.

Şimdi sizlere aşağıda vereceğim kod işinizi çözecektir.

Single.php sayfasında content içeriğinden sonra temanızın yerleşim durumuna göre bu kodu ekleyerek, konu altında benzer konularınızı rahatlıkla gösterebilirsiniz.

2 Adet kodumuz var Kategoriye göre benzer konular ve etikete göre benzer konular.

Benim fikrimi soracak olursanız, Kategoriye göre benzer konuları göstermek herzaman daha iyi iyidir, zira kullanıcı zaten aynı kategori altındaki bir konudan geldiği için, benzer konularda yer alan başlıkların ilgisini çekmeside yüksek bir ihtimaldir.

#### Kategoriye göre listeleme ###

”>
”>
<?php
}
echo ‘

’;
}
wp_reset_query();
}
?>

Evet kodlarımız bunlardır, kodlar içerisindeki değerleri değiştirerek kaç tane yazı çıkmasını istiyorsanız, kodları editleyebilirsiniz.

Bu kodları wp kod arşivinize mutlaka kayt edin, her temanızda lazım olabilirToplam 1 Yorumlar
Hosting

Benzer yazэlarэ nerede gцstermek istiyorsanэz oraya koymanэz lazэm, eрer sitenizde yazэlardan hemen sonra gцstermek isterseniz, single. Onun yerine baюka bir yere koydum yorum alanэnэn ьstьne ama blog yazэsэna girince beyaz sayfa зэktэ.

Bir cevap bırakın.